تبلیغات
دنیای اوراکل و جاوا - رکورد اقتصادی قدرت تازه ای به جاوا می بخشد

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 شهریور 1389

از: pcworldiran 
رکورد اقتصادی سبب شده تا شرکتهایی که از net.استفاده میکنند، تمایلی به سرمایه گذاری در چارچوب توسعه جدید مایکروسافت نداشته باشند . لذا حامیان جاوا قدرت تازه ای پیدا کردند . زیرا محیط توسعه جدید مایکروسافت بسیار گران است.
به گزارش بخش خبر سایت اخبار فن آوری اطلاعات ایران، تیم kinslow مدیر راه کارهایی وب از شرکت trigent software میگوید حتی اگر سرمایه گذاری ها در زمینه تکنولوژی asp مایکروسافت به گونه ای بوده که آنها نمی توانند به net.روی آورند . البته در چهار ماه گذشته مشتریان به net.علاقه نشان دادند . ولی این بدان معنا نیست که جاوا از بین خواهد رفت . بلکه دو محیط مجبورند با هم کار کنند . مدیران باید پیش از اتخاذ تصمیم ، توانایی های سازمانشان را ارزیابی کنند . یعنی نیروی انسانی سازمان.

نیروی انسانی سازمان قلب و تفکر سازمان است . آیا جاوا یا ویژوال بیسیک می تواند کاری انجام دهد . شما به افرادی برای نوشتن این برنامه ها نیاز دارید . هنوز برنامه نویسان از یکدیگر متنفرند . اما حداقل داده های این دو محیط با هم سازگارند.net.از انواع زبانها پشتیبانی می کند، اما جاوا فقط جاوا است.
سرویس وب یکی از دلایل استفاده از atg 6.2 است . شرکت technology group در اواسط دسامبر، این نسخه را منتشر نمود . به گفته فومی ماتسو موتو، مدیر ارشد تکنولوژی شرکت، کاربران نسخه های پیشین CRM و پرتالمجبور بودند کد سفارشی برای برقراری ارتباط با سایر برنامه ها بنویسند . با انتشار این نسخه، توسعه دهندگان فقط SOAP Wrapper استاندارد را که با داده های XML بارگذاری می شوند، می نویسند.
استو جورمن، مدیر شرکت sunbolt software گفت: درآمد حاصل از محصول ضداسپم با نام ihatespam از 600000 دلار در سال 2002 به دو میلیون در سال رسیده است . اما وی معتقد است که راهبران سیستم باید ابزار جامع mail برای رفع مشکلات پست الکترونیکی داشته باشند . بدین منظور توسعه دهندگان شرکت بر رویسیستم مدیریت پیام رسانی جدیدی با نام messaging ninja کار می کنند . این سیستم علاوه بر از بین بردناسپم، فیلترسازی محتوا را انجام می دهد و انتظار می رود در نیمسال اول 2004 عرضه شود.
گر چه powerpoint اسپم محسوب نمی شود اما شما می توانید با کمک پروژکتور v3-131 شرکت plus vision که در ماه آینده عرضه می شود، تعدادی زیادی از آنها را مشاهده نمایید . این پروژکتور که کوچکتر از کتاب است . با فروشهای سیار عرضه می شود . مارک هند نایب رئیس بازاریابی شرکت می گوید: بهتر است کاربران IT به آن روی آورند، زیرا بالاخره IT از کاربران نهایی آن پشتیبانی خواهد نمود.
v3-131 می تواند به شبکه های بی سیم 802.11 متصل شود و خروجی را از روی هر کامپیوتر موجود در شبکهنمایش دهد . نسخه xga آن 2000 دلار و نسخه svga آن 1500 دلار است.
نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار با کمک یک کامپیوتر کیفی برقراری ارتباط، در همه جا کارآیی دارد . اما اگر فقط به تلفن سلولی یا pda دسترسی داشته باشید، چندان موفق نخواهید بود . شرکت traxion mobile،Commerce quest ماجولی برای سیستم مدیریت فرایند کسب و کار traxion را عرضه می کند . این ماجول بهکاربران دیوایس های دستی پالم، تلفن های سلولی و سایر دیوایس های سیار فعال شده توسط جاوا امکان میدهد تا اعمال مورد نظرشان را در هر جا بتوانند انجام دهند . قیمت traxion پنجاه دلار است.
شرکتهای دارویی ادعا می کنند که افزایش هزینه توسعه علت افزایش قیمت دلار به ویژه در کاناداست . شرکت cyclone Commerce برای خودکار سازی نتایج تحقیقات بین مراکز تحقیقاتی و پزشکی، نرم افزاری را با نام clinical trails lifecycle management منتشر نموده است.طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: اخبار، سان، اوراکل، جاوا،
ارسال توسط افشیا درافشان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اگر شما برنامه نویس جاوا هستید، دستمزدتون در ایران چقدر است؟


امکانات جانبی
blogskin