تبلیغات
دنیای اوراکل و جاوا - اوراکل جاوا ارایه می دهد

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 شهریور 1389

موبنا- شرکت های اوراکل، اورنج، وودافون و بخش ارتباطات موبایلیشرکت سونی اریکسون درصددند که برنامه جاوا را برای اکثر دستگاه های تلفن همراهارایه کنند. 
به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از تک نیوز، شرکت های مذکور به منظور سهولت در مراحل استفاده از برنامه های تلفن همراه و کاهش تعداد آزمایش هایی کهتوسعه دهندگان نرم افزاری باید به منظور اطمینان از اینکه برنامه هایشان بر روی گوشی های مختلف اجرا شود قصد دارند برنامه جاوا را برای تلفن های همراه ارایه کنند. 

شرکت سان حدود یک دهه است که برنامه جاوا را برای تلفن های همراه ارایه داده اما در سال های اخیر این پلتفورم توسط آیفون و اندرویید گوگل تحت شعاع قرار گرفته است.
محبوب ترین کاربردهایی که جاوا ارایه داده همچون pullface و bob the belcher بسیار ساده اند اما هنوز هیچ دلیلی برای اینکه چرا جاوا نمی تواند همان نوع از کاربردهایی را که قابلیت دانلود از فروشگاه هایی چون app store اپل را داشته باشد ارایه نشده است.
بر اساس این گزارش بیش از 200 میلیون دستگاه تلفن همراه پیشرفته در بازار وجود دارد که پیش بینی می شود تا چند سال آینده چهار برابر شود.طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جاوا، سان، اوراکل، زبان برنامه نویسی، سونی اریکسون،
ارسال توسط افشیا درافشان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اگر شما برنامه نویس جاوا هستید، دستمزدتون در ایران چقدر است؟


امکانات جانبی
blogskin